Güneşi Beklerken 17.Bölüm (27.10.2013) İzle


Etiketler: , , , , , ,

Güneşi Beklerken 17.Bölüm (27.10.2013) İzle

Güneşi Beklerken 17.Bölüm (27.10.2013) İzle

Dizimizin bu bölümünde Yağmurun annesi Hafize Teyze kovulma aşamasına geliyor ve Zeynep onu ve Yazğmurun okuldan atılmasını engellemek için Kerem’ in eline büyük bir koz verir. Hafize Teyzenin okuldan atılmasını engellemesi karşılığında Keremin her istediğini yapmaya razı olan Zeynep bunu Kereme söyler ve olanlar olur. Eski haline dönen Kerem bunu hiç kaçırmaz Zeynepten bir tişörtü okulda giyip koridorlarda gezmesini ister. Tişörtün üstünde ne yazdığını dizimizi izleyip öğrenebilirsiniz.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 17.BÖLÜMÜNÜ AŞAĞIDA VERECEĞİMİZ LİNKTEN İZLEYİP YORUMLARINIZI BİZİMLE PAYLAŞIRSANIZ MEMNUN OLURUZ.

Güneşi Beklerken İzle

Güneşi Beklerken İzle

Yağmur Keremin yaptıklarını kaldıramaz hale gelir ve yemekhaneden aldığı bıçak ile Keremin yolunu keser ve onu uyarır. Tam bunlar gerçekleşirken de Can Barış ile konuşur ve Keremin bu ani değiişiminin nedenini bildiğini söyler. Can’ ın Barışa gerçekleri anlatıp anlatmadığını ise bölümümüzde anlıyacağız.

17.Bölümün en güzel sahnelerinden biride açık arttırma sahnesi oldu ve Can ile yemeğe çıkmak için Yağmur ve Dilan kapışırlar ve sonunda Yağmurun ısrarlarıyla yemeği Zeynep son arttırmayla kazanır. yemeğe ise Yağmurun mu Zeynebin mi katılacağı bölümümüzde belli olacak.

Güneşi Beklerken 17.Bölüm (27.10.2013) İzle
3.826 Defa Okundu

Bir Cevap Yazın

Güneşi Beklerken | Güneşi Beklerken Dizisi | Güneşi Beklerken İzle | ANASININ OĞLU | ULAN İSTANBUL | DİZİ OYUNCULARI | Site Haritası