Güneşi Beklerken 19.Bölüm (10 Kasım 2013) İzle


Etiketler: , , , , , , ,

Güneşi Beklerken 19.Bölüm (10 Kasım 2013) İzle

Güneşi Beklerken 19.Bölüm (10 Kasım 2013) İzle

Demet Hapse Giriyor.

Bu bölümümüzde Demet birini öldürmekten hapse atılıyor ve okulun hepsi Zeynebin annesini konuşuyor ama Kerem Demetin böyle bişey yapmıyacağını anlıyor. Zeynep’ e destek olmaya çalışıyor ama Zeynep artık Keremi silmiştir ve ona söylediği şu cümle Zeynebin Kereme bakış açısını gösteriyor “Kerem sen bu hikayenin kötü çocuğusun”. Tülin ise gerçekleri bildiği halde söyleyememektedir ve Demet ondan doğruları söylemesini beklerken Tülin söyleyememe çaresizliğiyle ağlıyor.

Dizimizin 19.Bölümü 10 Kasım 2013 günü saat 20:00 itibariyle Kanal D ekranlarında ve Kanal D’ nin internet sitesinde yayınlanmaya başlamıştır. Bu hafta Zeynep ve Kerem’ in arası daha fazla açılıyor ve Demet işlemediği bir suç yüzünden hapse girmekte. Barış ailesi ile ilgili sorunlar peşindeyken Kerem Demetin suçsuzluğu kanıtlama peşinde koşar ama işin sonunda babası ve adamları çıkar ki bu durum sonunda hiç istenmeyen olaylar olur ve Keremin babası hayatı boyunca üzüleceği bir hataya girer. Zeynep ise bu zor günlerinde yanında Keremi istemez ve olanlar olur

Dizimizi 10 Kasım 2013 günü 20:00 da televizyon ekranlarında izleyebilirsiniz. Dizimiz Güneşi Beklerkenin 19.Bölümünü kaçırdıysanız aşağıdaki linkten izleyip daha sonra sitemize yorum yapabilirsiniz.

Güneşi Beklerken İzle

Keremi Büyük Tehlike Beklemekte.

Kerem bu seferde Demetin kimseyi öldürmediğini ıspatlamaya çalışıyor ve başına büyük bir dert alıyor. Birini takip ederken takip ettiği kişi Keremin babasının adamı çıkar ve Keremin babasını ne yapacağını sormak için arar. Keremin babasını takip eden kişinin kendi oğlu olduğunu bilmeden “Gerekeni yap” der ve Keremin ipini kendi eliyle çeker.Fragmanın sonunda bıçaklı birinin Kereme yakınlaştığı düşünülürse Keremin başı 10.bölümde büyük belaya girecek.

Güneşi Beklerken 19.Bölüm (10 Kasım 2013) İzle
5.093 Defa Okundu

Bir Cevap Yazın

Güneşi Beklerken | Güneşi Beklerken Dizisi | Güneşi Beklerken İzle | ANASININ OĞLU | ULAN İSTANBUL | DİZİ OYUNCULARI | Site Haritası