Güneşi Beklerken 33.Bölüm(16.02.2014) İzle


Etiketler: , , , , ,

Güneşi Beklerken 33.Bölüm(16.02.2014) İzle

Güneşi Beklerken 33.Bölüm(16.02.2014) İzle

Aksel, Kerem ve Zeynep arasındaki aşkı Barış’a söylüyor. Barış da öfkeyle Zeynep’in karşısına çıkıyor.

Sayer Koleji, Kerem’in yokluğuna alışamamıştır. Okula gelen yeni öğrenci, bir anda tüm dengeleri değiştirir. Aksel daha okuldaki ilk gününde ortalığı altüst eder. Zeynep ile Melis, Aksel’e gününü göstermekte kararlıdır.

Kerem, eski bir arkadaşıyla birlikte kalmaktadır. Kerem’in gelişi, Jane’in göz ardı ettiği bazı duygularının canlanmasına neden olur. Jane’in geçmişi, Kerem’in başına bela olur.

Aksel, Kerem ve Zeynep arasındaki aşkı Barış’a söyler. Barış, öfkeyle Zeynep’in karşısına çıkar. Zeynep, Barış’a durumu açıklamakta zorlanır. Melis, Barış ve Zeynep arasındaki kavgaya tanık olur. Acaba Melis de Kerem’le Zeynep’in ilişkisini öğrenecek midir?

Güneşi Beklerken İzle

Dizinin 32.Bölümünü şöyle bir hatırlayacak olursak;

Zeynep, kendisinden gerçekleri saklayan Kerem’i affetmiyor. Zeynep, kendisinden gerçekleri saklayan Kerem’iaffetmez. Zeynep duyduğu acı haberle sarsılır. Cihan hastanededir! Herkes hastanede toplanır. Cihan, ölüm ile burun buruna gelir.

Kerem’in Amerika yolculuğu için geri sayım başlar. Bu haber hızla yayılır. Herkes onu kararından vazgeçirmeye çalışır. Ancak Kerem kararından dönmez. Zeynep son bir kez Kerem’in karşısına çıkar. İkili arasındaki geçen konuşma sonrası Kerem acaba, Amerika uçağına binecek midir?

 

Güneşi Beklerken 33.Bölüm(16.02.2014) İzle
3.821 Defa Okundu

“Güneşi Beklerken 33.Bölüm(16.02.2014) İzle” için 1 cevap

  1. kanka diyor ki:

    Kavuşturun artık zeynep ile keremi

Bir Cevap Yazın

Güneşi Beklerken | Güneşi Beklerken Dizisi | Güneşi Beklerken İzle | ANASININ OĞLU | ULAN İSTANBUL | DİZİ OYUNCULARI | Site Haritası