Güneşi Beklerken 37.Bölüm İzle


Etiketler: , , , , ,

Güneşi Beklerken 37.Bölüm İzle

Güneşi Beklerken 37.Bölüm İzle

Fragmanda Kerem ve Aksel arasındaki atışma ve Akselin hasta numarası ile Zeynep ile Demetin Akselin evinde kalması konu alınmış. Zeynep ile Demeti hasta numarasıyla kandıran Aksel, kendisini Demet’ e acındırarak ona bakmalarını ister ve o gece Zeynep ve Demet Aksellerde kalır. Sabah basket antrenmanında Kereme “Zeynep benim yatağımda yattı” der ve olanlar olur. Kerem üstüne yürür Barış ise müdahale bile etmez. Kerem daha sonra Demet ile konuşup o evde kalmaması gerektiğini anlatır ama nafile. Zeynep ise Keremin kendisini kıskanmasında oldukça memnundur ve sevinçlidir. Ama keyfini Melis ile olan atışması bozacaktır. Melisle olan atışmasında “Sen beni böyle şeylerle incitemzsin” diyen Zeynep, Melisten aldığı nefret dolu cümle ile donar kalır “Ben kimseyi incitmem, o kalbini yerinden söker alırım”

Güneşi Beklerken 37.Bölümünü canlı izlemek için.

Güneşi Beklerken İzle

Güneşi Beklerken İzle

37.Bölüm 1.Fragmanını hatırlayacak olursak;

Dizimiz Güneşi Beklerken‘ in yeni bölümü fragmanı yayınlandı ve bu fragmandan anlaşılacağı üzere 37.Bölüm çok hareketli geçecek. Fragmanda Jale ile konuşan Mehmet Sayer ailesine çok kızgın gözüküyor ve Jale ile aralarında geçen konuşmada Güneş’ ten bahsediyor. Daha sonra “Ve onlara öyle bir oyun oynayacam ki, hayattaki tek varlıklarına  tek sevdiklerine acı çektirecem ve sonra arkama yaslanacağım ve Sayerlerin çöküşünü izleyeceğim” der bu sıralarda da Keremin annesi Sevim hanım ve babası kendi aralarında geçmişe yönelik bir konuşma yaparlar. Bu konuşmanın da aynı konuyla bağlantılı olduğunu düşünüyoruz ve önümüzdeki bölümde neler olacağını merakla bekliyoruz.

Güneşi Beklerken 37.Bölüm İzle
4.179 Defa Okundu

Bir Cevap Yazın

Güneşi Beklerken | Güneşi Beklerken Dizisi | Güneşi Beklerken İzle | ANASININ OĞLU | ULAN İSTANBUL | DİZİ OYUNCULARI | Site Haritası