Güneşi Beklerken 4.Bölüm (23 Temmuz 2013)


Etiketler: , , , , ,

Güneşi Beklerken 4.Bölüm (23 Temmuz 2013)

Güneşi Beklerken 4.Bölüm (23 Temmuz 2013)

Dizimizin bu bölümü çok heycanlı geçti. Demet Zeynepten hesap sorayım derken yakın arkadaşı Jalenin hastalanmasına vesile oldu ve hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan Jale’ nin yanında Demet ve Zeynep gitmekte. Bu sıralarda annesinin Cihan hocayı kovmadığına sinirlenen kerem aldığı bıçak ile Cihan hocanın kapısına dayanır ama son anda Keremin babası gelir ve istenmedik bir durum meydana gelmesini engeller ve Keremi alır götürür. İçeri girdikten kısa bir süre sonra telefonu çalan Cihan hoca Jalenin hastaneye kaldırıldığını duyunca apar topar hastaneye koşar. Herkes Demet ve Cihanın bu sayede yüz yüze geleceklerini düşünürken Melda saniyeler önce çıktığı için karşılaşamadılar ama bu karşılaşmıyacaklar anlamına gelmiyor gunesibeklerkendizi.org zira daha bölüm uzun. Cihan hoca biraz kaldıktan sonra gider ve Demet gelir. Zeynep ve Demet geceyi Jalenin yanında hastanede geçirirler ve Zeynep gerçekleri Annesine anlatmaya başlar. Demet bu olanlara çok kızar ama Zeynep annesini Keremle olan savaşa sokmak istemez ve kendi halledeceğini söyler. Kerem ertesi gün Barışla karşılaşır ve barışın ona Cihan hocaya bulaşmaması gerektiğini söylemesine kızar. Cihan hocaya haddini bildidiğini söyleyen kerem sonradan, Barışa da “Bir daha bana akıl verme, Arkadaşlık başka bu başka işlerime karışma bozuşmayalım” demesi aslında Barış ile Keremin arasının açılacağını düşündürmeye başladı. www.gunesibeklerkendizi.org

Zeynep Melisi Uyarıyor.

Melisin annesini aradığı öğrenen Zeynep çılgına dönmüş bi şekilde Melisin yolunu kesiyor ve uyarıyor bu esnada kafasında kurguladığı Melisi yerden yere sürükleme planları ekrana geliyor ama kendine hakim oluyor ve sadece uyarmakla yetiniyor. Bu uyarı Melise yetmiş gibi gözüküyor zira yüz ifadesinde korktuğunu çok belli ediyor.

Cihan Hocaya Haddini Bildiremediler

Keremin tuttuğu kişiler cihan hocayı yolda takip edip bir yol kavgası çıkarmak istediler ama sabırlı olan Cihan hoca ilk başta bulaşmadı. Arabadan inen 3 kişi cihan hocanın üstüne gelince spor hocamız kendini tutamadı ve üçünü bi güzel benzetti. Arabasına binip gitti. Bu kereme ders olur mu bilinmez ama Cihan hocanın nasıl güçlü olduğunu kanıtladı.

Barış ve Kerem Bir Daha Karşıkarşıya Geliyor

Zeynebe takılan Keremi gören Barış durmu kurtarmak için Zeynebi alıp oradan götürdü ve olayın üstünü kapattı ama buna sinirlenen Kerem spor salonunda Barışı ziyaret etmekten kendini alıkoyamadı. “Taraf değiştirmişsin ve dereyi geçerken at değiştirilmez ” Kereme adaletlive sempatik Barışın cevabı hazırdır ve lafı yapıştırır “Haklıya sırtını dönen kendi karanlık gölgesini görür” bu laftan sonra ortam gerildi ve Barışın son sözü “Zeynebi rahat bırak artık” oldu. Barış odadan ayrıldı.

Kerem ile Cihan Hocanın Basket Maçı.

Cihan hoca ile Kerem bir basket maçı yapar ve Cihan hoca bumaç esnasında Kereme ders vermeye çalışır. Bu olayın ayrıntılarını sonraki yazılarımızda bulabilirisiz.

Barış Zeynebi Anneannesinin Evine Götürür

Barış zeynebe o kadar alıştı ki onu  Behice Anneannenin evine götürür. Bu esnada Keremde Barıştan özür dilemek için Melisi yanına alıp Behice anneannenin evine gelir. Bu durumdan  iki tarafta memnun kalmaz ama ne yapsınlar. Zeynep, Barış ve keremin atışmaları izleyicilere güzel anlar yaşattı.

Güneşi Beklerken 4.Bölüm (23 Temmuz 2013)
3.515 Defa Okundu

“Güneşi Beklerken 4.Bölüm (23 Temmuz 2013)” için 2 cevap

  1. bılge diyor ki:

    ya superkerwem le zeynep baya uyuyo

  2. büşşra diyor ki:

    arkadaşlar barış’ın bu bölümde okuduğu kitabın ismini bilen var mı?

Bir Cevap Yazın

Güneşi Beklerken | Güneşi Beklerken Dizisi | Güneşi Beklerken İzle | Site Haritası