Güneşi Beklerken 5.Bölüm(30 Temmuz 2013)


Etiketler: , , , , , ,

Güneşi Beklerken 5.Bölüm(30 Temmuz 2013)

Güneşi Beklerken 5.Bölüm(30 Temmuz 2013)

Günlerdir merakla bekelediğimiz dizimiz Güneşi Beklerkenin 5.Bölümü bugün yayınlandı ve yayınlanır yayınlamaz hem konusu hem heycanı hemde sosyal medyadaki dalgalanmasıyla reytingleri toplayacağını anladık bu bölümümüzde neler mi oldu işte sizlerle bu hafatayı değerlendirip sizlerin yorumlarını alalım.

Dizimizin 5.bölümünü izleyemeyen arkadaşlarımız verdiğimiz sayfadan izledikten sonra bizimle yorumlarını paylaşırlarsa mutlu oluruz.

Güneşi Beklerken İzle

Barış Kereme Olayı Soruyor

Keremi yanına çağıran Barış olayın nasıl gerçekleştiğini soruyor ama Keremden aldığı cevaplar kendisini tatmin etmiyor. Kerem imdadına yetişmesi için Can’ ı çağırıyor ama Can da bir süre sonra afallamaya başlar ve gitmesi gerektiğini söyleyip oradan uzaklaşır. Bu sıralarda Sedat ise bilgisayar labaratuvarında Keremle Canın kavgasının videosunu izliyor ve kopyalıyor. Bu videonun açığa çıkması hem keremin karizmasını çizdirecek hem de Cihan hocayı kurtaracaktır.

Melis Fotoğrafları ve Mektubu Buluyor

Annesi ile babasının konuşmasına kulak misafiri olduktan sonra aklına takılan o fotoğrafları düşünen Melis sonunda fotoğrafların nerede olabileceğini anlıyor. Bilmeden de olsa geçmişte oralarda fotoğraflar olduğunu ve olsa olsa onlar olacağını düşünen melis gidip baktığında 18 yaşında genç bir kızın fotoğraflarını görür ve şok olur. Fotoğrafların yanındaki mektup ise Melisi daha da şaşırtmaktadır. Bir haftadır acaba mektubu okuyacak mı diye düşüdüğümüz Melis ise bu defa mektubu okumaz ve bizlere derin bir oh çektirir.

Zeynep İmza Kampanyası Başlatıyor

Cihan hocanın okuldan atılmasını engellemek için elinden geleni yapmaya çaba gösteren Zeynep yine aklını kullanıp süper bir fikirle Keremi kızdırıyor. Başlattığı imza kampanyasına destek ararken ilk başlarda öğrenciler Keremden korkarken sonradan Barışın imzalaması ile imzalar çoğalmaya başlıyor.

Kerem Basket Takımını İmza Atmaları İçin İkna Ediyor

Cihan hocanın gitmesine üzülen ve haksızlığa hiç tahammülü olmayan Barış bu sefer de kaptanı olduğu basket takımını imza için topluyor. Cihan hocanın gitmemesi için takımca çalışmaları gerektiğini söyleyen barış Keremin karşısında Zeynebin yanında durmaları gerektiğini söyleerek Basketbol takımı imza atmaları için ikna eder. Bundan sonra artık okulda herkesin korktuğu keremin karşınında Zeynep yanlız olmadığını anlar ve sevinir. Barışın takımı toplayıp getirmesine en kızan Kerem Barışı kenara çekip ” Ne oluyor barış der.” cevap olarak aldığı “Doğru olduğunu düşündüğün şeyden asla vazgeçme” lafı tamda yerine oturur.

Melis Zeynebin Annesinin Fotoğrafını Görüyor ve Tanıyor

Zeynebin imza kampanyasına kızan Melis yine zeyneple tartışırken Zeynebin telefonu çalar ve Melis telefonu kapar. Kim olduğuna baktığında ise gördüğü annem yazısı ve fotoğrafa çok şaşıran Melis gördüğü kişinin babasının gunesibeklerkendizi.org fotoğraflarındaki kişi olduğunu anlar ve oradan uzaklaşır. Zeynebin kardeşi olabileceğinden oldukça şüphelenen Melis Zeynebin kimlik biliglerini gizlice elde etmeye çalışır.

Barış Sedatın Çektiği Videoyu Sevim Hanıma Gösteriyor

Sedatın çektiği video Barışın usb belleğiyle okulun tümünde gezdikten sonra en son Cihan hocaya kadar geldi. Cihan hocadan Zeynebe ulaştı ve zeynepten Melis derken en son Kereme kadar gitti. Bunu gören Sedat korktu ve hemn Barışa haber verdi ve operasyon başladı. Kerem duş alırken Barış ve Sedat usb yi gizli bir gunesibeklerkendizi.org şekilde aldılar ve bu esnada okula okula Sevim hanım gelir. Fırsat bu fırsat deyip odasına giden barış Sevim hanıma videoyu gösterir. Bunu gören Sevim hanım hayal kırıklığa uğrar ve videoyu Ahmet beye de gösterir.

Melis Mektubu Açtı ve Zeynep Cihanın Kızı Çıktı

Melis son dakikalara girildiğinde merakına yenik düşerek babasının gizli mektubunu açar ve Zeynebin Cihanın kızı olduğunu anlar. Hiç sevmediği ve bugüne kadar türlü türlü eziyetler ettiği kızın kardeşi olduğunu anlayan Melisin ne yapacağını herkes merak ediyor.

Acaba Melis Zeynebin kardeşi olduğunu gizleyecek mi yoksa Cihana söyleyecek mi?

Biz www.gunesibeklerkendizi.org editörleri olarak Melisin Zenebi kıskandığı için mektubu yok edip babasından gerçeği saklayacağını düşünüyoruz. Sizin bu konuda ne düşündüğünüzü de merak ediyoruz.

DİZİMİZ HAKKINDA EN SON HABERLERDEN HEMEN HABERDAR OLMAK İÇİN SAĞ ÜST KÖŞEDEKİ FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEBİLİRSİNİZ.

Güneşi Beklerken 5.Bölüm(30 Temmuz 2013)
24.888 Defa Okundu

Bir Cevap Yazın

Güneşi Beklerken | Güneşi Beklerken Dizisi | Güneşi Beklerken İzle | ANASININ OĞLU | ULAN İSTANBUL | DİZİ OYUNCULARI | Site Haritası