Güneşi Beklerken Oyuncuları Beyaz Show’ a Konuk Oldu.


Etiketler: , , , , ,

Dizimizin oyuncuları Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Hande Doğandemir ve Yağmur Tanrısevsin Beyaz Show‘ un 11 Ekim 2013 günü yayınlanan 2013-2014 sezonunun ilk programına konuk oldular ve çok güzel dakikalar geçirdiler. Bu güzel programın en güzel dakikalarını sizler için değerlendirdik.

Güneşi Beklerken Oyuncuları Beyaz Show' a Konuk Oldu.

Güneşi Beklerken Oyuncuları Beyaz Show da

Kerem Bursinin Baklavaları Konuşuldu.

Dizimiz oyuncularından yakışıklı oyuncu Kerem Bursin’ in atletik vucudu programın en çok konuşulan konusu oldu ve Beyaz Keremin baklava kaslarını canlı yayında göstermesini istedi ama Kerem buna yanaşmadı. Seyircilerinde çok istemesine rağmen yakışıklı oyuncumuz bunun uygunsuz olacağını söyleyerek konuyu kapatmak istedi ama Beyaz rahat durmadı ve Kerem Bursin’ in baklavaları hakkında çekilen sokak röportajını yayınladı. Röportaj oldukça güzel ve o röportajı yazımızın sonunda izleyebilirsiniz.

İsmail Ege Şaşmaz Nasıl Keşfedildi.

Dizimizin yakışıklı oyuncusu İsmail Ege Şaşmazın nasıl keşfedildiğini merak eden Beyaz sordu ve oldukça garip bir hikaye ortaya çıktı. Oyuncumuz İsmail bir iş için bir avm de bulunuyormuş ve asansöre binmiş. Asansöre kendisinden sonra binen Kanal D‘ nin Ceo’ su İrfan Bey ve Hanımı kendisini beğenmiş ve Hanımı yakışıklıymış biz bunu çıkartsak mı dedi. Bunun üzerine kendisi ile irtibata geçen İsmail projemizde başvurdu ve kendisine şöhret kapıları açıldı.

İsmail Egenin mesleği de bölümün en çok konuşulan konularındandı. Oyuncumuzun Plastik Enjeksiyon Kalıp Teknisyeni olduğunu duyan Beyaz bunu değerlendirdi ve türlü şakalarla ortamı şenlendirdi.

Oyuncularımızın Yaşları ve Aşk Hayatları da Konuşuldu.

Dizimiz oyuncularından Hande Doğandemir (Zeynep) 28 yaşında olduğunu söyledi ve “Sevgilin var mı?” sorusunu cevaplamadı ve bunu Beyaz “Var heralde” diye yorumladı. Dizimizin Melis’ i Yağmur Tanrısevsin ise 23 yaşında olduğunu ve sevgilisi olmadığını söyledi. Bunun üzerine Beyaz yine yapacağını yaptı ve romantik bir müzikle Melis’ e yakınlaştı. Kerem Bursin ise 26 yaşında olduğunu ve sevgilisi olmadığını söylerken dizimizin en küçüğü İsmail Ege Şaşmazın da sevgilisi olduğunu öğrendik.

Beyaz Show – Kerem Bürsin Hayranlarıyla Yapılan Röportaj İzle

 

Güneşi Beklerken Oyuncuları Beyaz Show’ a Konuk Oldu.
3.424 Defa Okundu

Bir Cevap Yazın

Güneşi Beklerken | Güneşi Beklerken Dizisi | Güneşi Beklerken İzle | Site Haritası